بیلز

دوستت دارم هایت را هنوز با خودم دارم

دل نوشته هایی برای معشوقه ام

و هنوز هم ساحل آرام منی که موجهای سهمگین روزگار وجودم برکرانه نگاه مهربانت آرام می گیرد. و هنوز هم مرهمی که … چون لحظه ای که در جوار عشقت خود را یافتم. دوستت دارم مونس تمام … دوست دارم با خیال تو بخوابم و با نسیم بوسه هایت بیدار شوم. و باز تو باشی و من …

دوستت دارم ….! – آرام جان خسته

امروز یه کار ضرورى دارم و اون دوست داشتن توئه … دیروز هم همینطور … من درست مثل خودم ، هنوز و همیشه دوستت می دارم ! … خنده هایم برای توست با تو بودن مرا شاد می کند…

متن پیام دوستت دارم I Love You ? | متن پیام

پیام های دوستت دارم I Love You ? جدید برای تلگرام و ارسال پیامک متن. … کاش قطره ای اشک بودم که در چشمانت متولد می شدم وبرگونه هایت زندگی می کردم وبرلبانت می مردم . … که داستان های عاشقانه، از یک جایی به بعد رنگ و بوی منطق به خود می گیرند… … جواب: عشق یعنی وقتی که ی نفر قلب تورو میشکنه و حیرت انگیزه که تو هنوز با …

فقط برای تو می نویسم

من این نامهربانی هایت را دوست دارم ، هر چه سرد باشی با دلم، من این سرمای وجودت را نیز … میخواهم از عشق بنویسم ، از عشقی که با تو قلبم را به خود وابسته کرده است. … چشمانم هنوز غرق نگاه زیبای تواند، آنچه پنهان است در پشت نگاهت دنیای عاشقانه من است

گناه من چیست که دوستت دارم

گناه من چیست که دوستت دارم بزرگترین ارزوم اینه که کوچیکتر ین ارزوت باشم… … بوي خاک و نم کوچه مي گه هنوز ديوونتم … با خودم فکر می کردم و گريه ! … آنقدر باران می خواهم، تا بتوانم با آن تمامی دلتنگي هايم را در آن زلال کنم.

من هنوز…دوستت دارم

من هنوز…دوستت دارم دل سبزم روگره زد ورفت تابه ارزوهایش برسد… … نبودت” را از من امتحان بگیری . . . + نوشته شده در سه شنبه بیست و نهم بهمن ۱۳۹۲ ساعت 11:37 توسط عاشق | نظر بدهيد … پای خودم بسوزمو دیگه فراموشت کنم … بی قراری هایت.. رفتی اما.

تا دير نشده بگو دوستت دارم! – بیتوته

گاهي با خودم خلوت كنم و به خودم بگويم چقدر خودم را دوست دارم و چه انسان مهم و … فقط يک لبخند خشک و خالي زدم، تي‌شرت را روي ميز گذاشتم و سراغ هديه‏ هاي ديگر رفتم.

عاشقانه

اگر صدایم به دست گوش هایت نمی رسد سهم تو از گناه من هیچ است تهی ! گناهکار منم دوست داشتن … من درست مثل خودم ، هنوز و همیشه دوستت می دارم ! . . . از دور دوستت داشتم !

دوستت دارم هایت را بگو | اگه هیچ کس نیست، خدا که هست…

محکمتر بزن، با صدای بلند با هر تپشت بگو که دوستم داری… بگو! … اکنون که قلبت برای من می‌تپد، حالا که قلبی دارم که هنوز می‌تپد، اکنون بگو که دوستم داری، … مُرد و بُرد با خودش آن همه حسرت و سهم اندکش از دنیا را و آرزوهایی بزرگ…

گاهــــــی دلم برای خودم تنگ میشود..

…نمیدونم چرا اینجوریه که به هرکی میگی دوستت دارم تنهات میزاره. … اگر هنوز شب ها با یاد تـو می خوابم. … روي کانـاپـه لم داده اي و هـمــســرت بـچه هايت را خــوابانده اســت.

سرنوشت عشق

مردانه پای تمام حرفهایم،قول هایم،حتی دوستت دارم هایم ایستاده ام. ولی تو با … بمیرم برای خودم که اینقدر تنهاست !.!.!.! عکس … و من هنوز بی عشق تو از تمام رویاها دلگیرم ،.

عاشقانه هایم برای تو….

از خودم دور میشوم. تا به تو … باران باشـد و نگاه های خسته ی مردمانی که منتظر یک روز بارانی بودنـد . … فقط ، فقط طوری “خاص” که دیگران نمیتوانند ، تو را “دوست” دارم.

دوستت دارم تا همیشه…

گریه میکند،بهانه میگیرد،نق میزند،خسته میشود و خوابش میبرد. … چه شوقی دارد نگاهم وقتی میگویی دوستت دارم عشقم … نفس هایم وصله به نفس هایش از زمانی که (میم) مالکیتش را در انتهای نامم نهاد. انگار دوست دارم هر لحظه صدایم کند. وقتی صدایم میکند هر دفعه خودم را بیشتر وقف وجودش ‌میکنم … من هنوز هم باور دارم.

آرشم دوستت دارم

آرشم هنوز هم دوستت دارم… مرا محکــم تر در آغوش خود بگیـر … … اما هنوز عطر تو اينجاست … چرا آرشـــ من فقط بلده دل بشکنهـــ و غمـــ رو دل کسی بذاره که آرش واسشــــ همه چیزهـــــ . … همچون خودم از ته دل دوست می دارد…! *. *. کم کم دارد به بغض هـایـمْ، خمـــس تعلـــــق …

دوست داشتن دل میخواد نه دلیل…

عکس های عاشقانه و رمانتیک | عکس عاشقانه | عکس احساسی | عکس عاشق تنها |. همیشه ساده بودم. … دوسـتَت دارَم خـــاص تــَــریـن مـُـخـاطـَـب خــــاص دُنیـــــا متن عاشقانه عکس … خواستم گلــــــــــــــــه کنم از نامهـــــــــــــــــربانــــــی هایت . … خودم میدانم که نیست … اینقدر با … که با وجود. اینکه قلبم را شکست اما هنوز هم در این قلب شکسته جادارد.

بهمن ۱۳۹۰ – بی تو نفســــــــــــــــــــــــــ کنسل

خنده هایت. نمی دانی که چه قدر دلم تنگ می شود وقتی تورا دارم و با تو فاصله ها تا فاصله ها کنار … فقط میتونم بگم تو همه دنیای منی و من همیشه دوستت دارم و تا آخر عمرم دوستت خواهم داشت … اما مهم اینه که تو رو هر وقت بخوام کنار خودم دارم و این مثل شمعی در تاریکی امید بخشه … هنوز هم مثل روز اول بیقرارت هستم هنوز هم به همان سیاق دوستت دارم.

رویـــــــــاهای دوســـــــــت داشتنـــی

رویـــــــــاهای دوســـــــــت داشتنـــی عــاشــقـــانه هـــاـي مـــن بــــــــراي هــمســـــــــر … و بـا خـودم فکـر مـی کنـــم … بودنی را که من با تمام وجودم دوست دارم و … و من هنوز قانعم!

بنام من .. بنام تو

وقتهایی كه روحم درد دارد و میشكند شانه هایت را برای گریستن كم دارم ولی دوستت دارم. … خواب نیستم، من فقط خودم رو به خواب زدم، چشم هام رو بستم و دارم تو خیالاتم زندگی می کنم، … فقـط گـهگـاهـی لبـخند میـزنم که بدانـد هنـوز هم مقاومم در برابر ضربـه هـایـش .

با مــن نجــــنگ…مــن دوســتت دارم…

مــن دوســتت دارم. … بــــودن در خــــاطـــرات دخـــــــتـــری کــــه بـــا تـــــمــــام عـــــشـــقـــش ، … ایـــــنـــجـــا دلــــیـــل بــــودنـــــت مــــیــــان بـــغـــض هـــایـــم ،. خــــــــــریـــــت خــــــودم اســـــت ، … بـــگـــو حــــلـــالـــم کـــنـــد اگـــــر شــــــب هـــــا هـــــنـــوز ، بــــا …

… هیچکس به اندازه ی من دوستت نداره

مـن یـکـی رو دوست دارم کـه یه تَـنـــه یــــــه دنـــیـــــاســــت….آرره. ﺩﯾﮕﺮ ﻋﮑﺲ … می خواهی بدانی که با عکس هایت با صدایت چگونه سرمی کنم. … یا من بیام توی راه سرنوشت تو و راه بن بست خودمو به حال خودش رها کنم. … من هنوز نمیدونم چرا تلخی شراب دلپذیره ،.

اس ام اس عاشقانه دوستت دارم (1) – عصرایران

با درود و درودی فراوان با یکسری دیگر از اس ام اس هاي عاشقانه دوست دارم در خدمت تان هستیم در ادامه می توانید با پیامک هاي … دوستت دارم ، بیشتر از خودم ، کمتر از خدایم.

برای عشق خودم دوستت دارم

برای عشق خودم دوستت دارم M&F. … عاشقم کردی با مهــــــــر و محـــــــبت هایت، با قلب مهــــــربانت. دیــــــــوانه ام … همین که احساس کنم تو را دارم ، قلبم تند تند می تپد.

دوستت دارم – قلب شکسته تنها

برچسب‌ها: عاشقانه, دوستت دارم, مهربانم, عشقم, دلتنگی · + نوشته شده در … در خود فرو میریزم و حس غم انگیزی است وقتی که راهی … چه شبها كه تا سحر به يادت با گونه هاي خيس از دلتنگي. ها به سر بردم … اما نمی دانم چرا شاید تو هنوز وسعت عشق. مرا در نیافته …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر