بیلز

مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود…

اِرمیا 33:3 NMV; مرا بخوان که تو را اجابت خواهم کرد و تو را از …

مرا بخوان که تو را اجابت خواهم کرد و تو را از چیزهای عظیم و مخفی که ندانسته‌ای، آگاه خواهم ساخت.

Masih on Instagram: “مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو را …

Masih (@masih.khoda.azadi) on Instagram: “مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو را از چیزهای‌ عظیم‌ و مخفی‌ كه‌ آنها را ندانسته‌ای‌ مخبر…”

خدا محبت است – مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو… | …

ارمیا 33 : 3.

کلیسای حیات نو – ارمیا باب ۳۳ ۳ مرا بخوان‌ و تو را… | Facebook

ارمیا باب ۳۳ ۳ مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو را از چیزهای‌ عظیم‌ و مخفی‌ كه‌ آنها را ندانسته‌ای‌ مخبر خواهم‌ ساخت‌.

مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را از چيزهاي عظيم و مخفي …

آیا می دانستید کورش بزرگ نامدارترین مرد تاریخ ایران زمین و یکی از برجسته ترین چهره های تاریخ جهان با تمام بزرگی عظمت و شوکت خود فقط و فقط …

Holy Bible ( Persian Farsi) – Old and New Testament: کتاب …

و از احسان نمودن به ايشان مسرور خواهم شد و ايشان را براستى و به تمامى دل و جان خود در … مستحكم مى سازد و اسم او يهوه است جنين مى كويد: ” مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و …

ارمیا ۳:۳۳ — آیه روز — ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ – Verse of the Day

چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ [ نور روزانه های پیشین ]. مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را از چیزهای عظیم و مخفی که آنها را ندانسته ای مخبر خواهم ساخت.

خدا و بشر – نتایج کتاب‌های Google

… مرا بخوان و ترا اجابت خواهم نمود و ترا از چیزهای عظیم و مخفی که آنرا ندانسته ئی مطلع خواهم ساخت». (۵) خداوند توسط عیسی افراد بشر را خطاب کرده مبفرماید «دشمنان …

دعا ونيايش – مسیح جان دوباره

يوحنا 15: 7 مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو را…

چرا باید دعا کنیم ?ارمیا 33 :3 مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ … – بشارت

چرا باید دعا کنیم اگر خدا آینده را می داند و …

خورشید مغرب، آینده جهان: The West Sun, The Future of the …

٢:١٠ – أى أورشليم سرود بخوان وشادى كن جون خداوند مى فرمايد:مى ايم تا در ميان شما ساكن شوم. … جنين مى فرمايد كراز قوانين من أطاعت كنى وهر أنجه به تومى كويلم أنجام دهى تورا سريرست خانه خود … آنها نام مرا خواهند خواند و من آنها را اجابت خواهم نمود.

رابطه زنده با خدا – مسیح راه و راستی

وقتی خدا می گوید مرا بخوان یعنی اینکه توجه تو از هر چیز دیگری برداشته شود و به من متمرکز شود. … خدا در این آیه وعده ای می دهد: تو را اجابت خواهم کرد.

ترجمه قدیم ارمیا ۳۳ – eBible.org

… او یهوه است چنین می‌گوید: ۳ مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمودو تو را از چیزهای عظیم و مخفی … ۷ و اسیران یهودا واسیران اسرائیل را باز آورده، ایشان را مثل اول بناخواهم نمود.

مسیح زندگی – blogfa

مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود. ارمیا 33:3. + نوشته شده توسط محسن علیزاده | آرشیو نظرات. ای پدر ما که در آسمانی، نام تو مقدس باد. ملکوت تو بیاید. اراده تو چنانکه در …

حقايق کتاب مقدس در باره درک اراده خدا | کلیسای عیلام زنده

نهان بين تو، تو را آشکارا جزا خواهد داد. متی ۶:۶. مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود، تو را از چيزهای عظيم و مخفی که آنها را ندانسته ای مخبر خواهم ساخت.

انجیل مقدس/ارمييا Jeremiah 33 – انجیل مقدس / کتب عهد عتیق …

3 مرا بخوان‌ و تو را اجابت‌ خواهم‌ نمود و تو را از چیزهای‌ عظیم‌ و مخفی‌ كه‌ آنها را ندانسته‌ای‌ مخبر خواهم‌ ساخت‌. 4 زیرا كه‌ یهوه‌ خدای‌ اسرائیل‌ درباره‌ خانه‌های‌ این‌ شهر و درباره‌ خانه‌های‌ …

۱۳۹۵ آبان ۱۲, چهارشنبه – خدای زنده عیسی

۳ مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را از چیزهای عظیم و مخفی که آنها را ندانسته‌ای مخبر خواهم ساخت. ترجمه شریف ۳ «از من بپرس و به تو پاسخ خواهم داد …

گزینش آیات بر اساس موضوع – دعا و نیایش – blogfa

ارمييا 33: 3; و مرا خواهید طلبید و چون‌ مرا به‌ تمامی‌ دل‌ خود …

دانستنى هایى از قرآن؛ مرا بخوانید ، اجابت خواهم کرد – پاسدار …

دانستنى هایى از قرآن؛ مرا بخوانید ، اجابت خواهم کرد … با قلبى خاشع و جسمى متواضع و دیده اى اشکبار مرا بخوان که مرا نزدیک خواهى یافت و دعاى تو را اجابت خواهم کرد.

تمنا برای احیاء | Heartcry for Revival! | Real Conversion

Lord’s Day Morning, July 16, 2017. “مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را از چیزهای عظیم و مخفی که آنها را ندانسته‌ای مخبر خواهم ساخت” (ارمیا ۳۳:۳).

تفکر مثبت – Telegram

‘مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و از چیزهای عظیم و مخفی که ندانسته‌ای باخبر خواهم ساخت. … جایی هست که جز تو هیچ کس نمی تواند آن را پر کند. کاری هست که جز تو هیچ …

فریاد مسیح – blogfa

مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود. ارمیا 33:3. + نوشته شده در ششم دی ۱۳۹۵ ساعت 22:58 توسط حسین باستانفر | نظرات. كسى كه با مسيح متحد است حياتى تازه دارد، هر آنچه …

تیر ۱۳۹۸ – برگی از انجیل

ارمييا 33: 3. و مرا خواهید طلبید و چون‌ مرا به‌ تمامی‌ دل‌ خود جستجو …

پدر، پسر و روح القدس

سلام خواننده گان گرامی و عزیز امروز می خواهم در باره مطلبی که در ذهنم خطور کرد چند سطر بنویسم، امیدوارم برای خواننده … “مرا بخوان تو را اجابت خواهم نمود.

دانستنیهایی از قرآن

و هرگاه کسی از بندگانم مرا بخواند او را اجابت می کنم، پس در مقابل، باید بندگانم نیز … و نکته جالب تر اینکه حتی واسطه را حذف نموده و نفرموده که ای پیامبر به آنان بگو … و دیده ای اشکبار مرا بخوان که مرا نزدیک خواهی یافت و دعای تو را اجابت خواهم کرد.

کلیسای پارسی زبانان – شنبه 2015/10/3 هارلد … – و خدا محبت است

موضوعی که امروز می خواهم در موردش صحبت کنم:چرا و چگونه دعا کنیممی خواهم با عهد عتیق و کتاب ارمیا آغاز کنم:”مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را …

کتاب مقدس, ارمیا , فصل 33. Read Bible online. – bible …

3 مرا بخوان و تو را اجابت خواهم نمود و تو را از چیزهای عظیم و مخفی که آنها را ندانسته ای مخبر … 7 و اسیران یهودا و اسیران اسرائیل را باز آورده، ایشان را مثل اول بنا خواهم نمود.

دانستنى هايى از قرآن؛ مرا بخوانيد ، اجابت خواهم كرد – ماهنامه …

دانستنى هايى از قرآن؛ مرا بخوانيد ، اجابت خواهم كرد – ماهنامه عقیدتی ، فرهنگی … متواضع و ديده اى اشكبار مرا بخوان كه مرا نزديك خواهى يافت و دعاى تو را اجابت خواهم كرد.

ارﻣﯿﺎ ﻧﺒﯽ ﮐﺘﺎب – AWS

و ﺗﻮ را رﻫﺎﯾﯽ. ﺧﻮاﻫﻢ. ». داد. 9. آﻧﮕﺎه. ﺧﺪاوﻧﺪ دﺳﺖ. ﺧﻮد را دراز ﮐﺮده. ، دﻫﺎن. ﻣﺮا ﻟﻤﺲ. ﮐﺮد و ﺧﺪاوﻧﺪ ﺑﻪ. ﻣﻦ … ﺗﻮ را اﺟﺎﺑﺖ. ﻧﺨﻮاﻫﻢ . ﻧﻤﻮد. 17. آﯾﺎ آﻧﭽﻪ. را ﮐﻪ. اﯾﺸﺎن. در ﺷﻬﺮﻫﺎی. ﯾﻬﻮدا و ﮐﻮﭼﻪ. ﻫ. ﺎی. اورﺷﻠﯿﻢ. ﻣﯽ … ﻧﻤﻮدﻧﺪ . 27. ﭘﺲ. ﺗﻮ ﺗﻤﺎﻣﯽ. اﯾﻦ. ﺳﺨﻨﺎن. را ﺑﻪ. اﯾﺸﺎن. ﺑﮕﻮ اﻣﺎ ﺗﻮ ر. ا. ﻧﺨﻮاﻫﻨﺪ ﺷﻨﯿﺪ و اﯾﺸﺎن. را ﺑﺨﻮان. اﻣﺎ.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر