بیلز

پایان فصل شکار در بوشهر/ با شکارچیان متخلف برخورد می‌شود

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان …

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست بوشهر از برخورد با شکارچیان متخلف خبر داد و … فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف … خود پس از اتمام دوره زمستان‌گذرانی هرگونه اقدام به شکار ممنوع اعلام می‌شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف … وحش دارند از اولویت ها و برنامه های یگان حفاظت محیط زیست محسوب می شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت برخورد با شکارچیان …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف … وحش دارند از اولویت ها و برنامه های یگان حفاظت محیط زیست محسوب می شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با … – اتحاد خبر

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف. … حیات‌وحش دارند از اولویت‌ها و برنامه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست محسوب می‌شود.

فصل شکار در بوشهر پایان یافت – ایرنا – Irna

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: فصل شکار و مهلت مجوزهای شکارچیان در این استان به پایان رسیده و از این … بر پایش مناطق تحت مدیریت، ماموریت‌های زیادی برای برخورد با متخلفان به انجام رساندند. … افرادی اقدام به شکار غیرمجاز کنند ادوات آنان توسط ماموران محیط زیست توقیف می‌شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت برخورد با شکارچیان …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت برخورد با شکارچیان متخلف … حیات‌وحش دارند از اولویت‌ها و برنامه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست محسوب می‌شود.

پایان فصل شکار در بوشهر/ با شکارچیان متخلف برخورد می …

بر اساس اعلام یگان حفاظت محیط زیست بوشهر و طبق دستورالعمل های صادره در حال حاضر فصل شکار در این استان به پایان رسیده است بنابراین با …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف … حیات‌وحش دارند از اولویت‌ها و برنامه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست محسوب می‌شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت – خلیج فارس

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با شکارچیان متخلف … حیات‌وحش دارند از اولویت‌ها و برنامه‌های یگان حفاظت محیط‌زیست محسوب می‌شود.

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت – خلیج فارس | خبر …

… از برخورد با شکارچیان متخلف خبر داد و گفت: فصل شکار در استان بوشهر پایان … استان پایش و رصد می شود تا در صورت مشاهده آنفلوانزای مرغی اقدامات لازم به منظور …

فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت/ برخورد با … – خبرپو

پویشگر: خبرپو.

آخرین خبر | فصل شکار در استان بوشهر پایان یافت

… بوشهر از برخورد با شکارچیان متخلف خبر داد و گفت: فصل شکار در استان … کرد: فصل شکار در استان بوشهر هم‌اکنون به پایان رسیده و هرگونه شکار در سطح … خود پس از اتمام دوره زمستان‌گذرانی هرگونه اقدام به شکار ممنوع اعلام می‌شود.

بوشهر| متخلفان زنده‌گیری پرندگان شکاری دستگیر شدند- …

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به زنده‌گیری پرندگان با ارزش … نشان کرد: همزمان با فصل مهاجرت این پرندگان، شکارچیان برای زنده گیری و فروش آنها … وی، با بیان اینکه شکار پرندگان آسیب فراوانی به محیط زیست و تنوع … کوخه نشینان و قاچاقچیان پرندگان شکاری با جدیت بیشتری برخورد می‌شود.

شکارچی غیرمجاز – ایسنا

دستگیری ۳۳ متخلف شکار و صید در استان تهران … در استان تهران در دی ماه و برخورد با متخلفان شکار غیرمجاز توسط یگان حفاظت محیط … با تصویب لایحه حمایت از محیط بانان فضا برای شکارچیان غیرمجاز ناامن می‌شود … پایان کار شکارچیان غیرمجاز با ۱۲ ساعت تعقیب نامحسوس … احکام متفاوتی که برای محیط زیست بوشهر صادر شد.

پایان فصل شکار در گیلان؛ حفاظت محیط‌‌زیست با شکارچیان …

پایان فصل شکار در گیلان؛ حفاظت محیط‌‌زیست با شکارچیان متخلف برخورد می‌کند … مدیریت، امسال مأموریت‌های زیادی در راستای برخورد با متخلفان به انجام رساندند. … به شکار غیرمجاز کنند ادوات آنان توسط مأموران محیط زیست توقیف می‌شود. … ایلام, بجنورد, بندرعباس, بوشهر, بیرجند, تبریز, تهران, خرم آباد, رشت, زاهدان …

مازندران ،بهشت شکارچیان غیرمجاز – ایران آنلاین

پررونق ترین فصل شکار برای شکارچیان غیرمجاز در مازندران طی سال های اخیر پاییز … پاییز ، علاوه بر پایان فصل برداشت محصولات کشاورزی بویژه برنج ، فصل رسیدن … سایر پرندگان صادر نشد و هرگونه شکار نیز ممنوع است و با متخلفات برخورد می شود. … تلفات ناشی از زلزله گسترده نیست · برپایی نمایشگاه “شیشعر” در بوشهر …

شکار و صید – ویستا

دستگیری شکارچیان متخلف در مجن/ لاشه گوسفند وحشی کشف شد … پروانه شکار حیوانات را صادر می‌کنند و با پولش پاسگاه محیط‌بانی می‌سازند … در استان تهران در دی ماه و برخورد با متخلفان شکار غیرمجاز توسط یگان حفاظت محیط زیست این استان خبر داد. … محیط زیست درخصوص اصلاح آیین‌نامه اجرایی قانون شکار و صید به پایان رسید.

شکار پرندگان – ویستا

تالاب میانکاله ی بهشهر سالیانه در فصل سرما پذیرای تعداد زیادی از پرندگان مهاجر است. … با اعلام مصدوم شدن چهار محیط‌بان شهرستان بهشهر در درگیری با متخلفان شکار غیرمجاز … حسینعلی ابراهیمی به مهر گفت: شکارچیان در محدوده بندرگز در خلیج گرگان با حمله به … بیچاره پرندگان میانکاله؛ هم می‌میرند هم شکار می‌شوند | خطر برای مردم.

جستجوی نتایج – حوادث – صدا و سیمای بوشهر

وی از اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: یکی از … مردانی یادآور شد: باتوجه به اینکه بیشتر این سرقت ها در ساعات پایانی شب و. … افزود: با همکاری مسولان و مردم شهرستان تنگستان در فصل نخست سال 96شهرستان از … ضمن کشف جرم با متخلفان در کوتاه‌ترین برخورد قاطع و تحویل مقامات قضایی می‌شوند.

شناسایی دلفین گوژپشت اقیانوس هند در استان بوشهر – YJC

نخیلو و منطقه حفاظت شده‌مند در استان بوشهر هستند. … مشخص می‌شود که گونه‌ی مشاهده شده دلفین گوژپشت اقانوس هند بوده است. … پایان فصل شکار در بوشهر/ با شکارچیان متخلف برخورد می‌شود.

بزرگترین محموله قاچاق پرندگان در معرض انقراض کشف شد …

مدیرکل محیط زیست استان بوشهر با تقدیر از هوشیاری و اقدام به موقع همکاران در پلیس … سید احسان موسوی اضافه کرد: با آغاز فصل مهاجرت پرندگان شکاری به کشور، با … چند مورد زنده گیری پرندگان از سوی شكارچیان ایرانی مشاهده و با آنها برخورد شده است. … ۴ قطعه پرنده شكار كنند و درغیر این صورت با این افراد به عنوان متخلف برخورد شده …

آخرین اخبار و اطلاعات … – دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران

دلیل مرگ این نهنگ برخورد با پروانه یک شناور در آب‌های خلیج فارس است که جای برخورد نیز بر روی بدن این … چند قطره خون و چند تار موی شکار، شکارچی متخلف را روانه زندان کرد … تصمیم نسنجیده ی اسکان مسافران نوروزی در آشوراده، جان آنها را تهدید میکند … محیط زیست از قرق شکنی و قتل عام پرندگان در پایان فصل مهاجرت جلوگیری کند.

روزنامه شهروند

این کتاب 36 فصل دارد و فصل 10 آن با عنوان «شکار هوبره و شیوخ عرب» به روندی … منجر شد، که بخشی از این فصل که مربوط به بوشهر ابعاد این موضوع را روشن‌تر می‌کند: … ولي مديركل را كه همراه محيط‌بانان در بيابان‌هاي جنوب در تعقيب شكارچيان هوبره بود، … اين شكار و سياست سازمان مبني بر عدم اجازه و برخورد قاطع با متخلفان اعلام می‌شد.

با شکارچیان غیرمجاز پرندگان برخورد می‌ شود – قدس آنلاین …

فرمانده … بر اساس برنامه‌ و دستورعمل‌های موجود، فصل شکار پرندگان تا آخر همین ماه است و …

دستگیری پنج نفر متخلف شکارچی غیر مجاز در زهک

به گزارش خبرگزاری برنا ، حامد شهرکی گفت: با شروع فصل بازگشت … هست جهت جلوگیری از شکار و صید پرندگان در منطقه به صورت شبانه روزی در زیستگاه های آبی شهرستان تا پایان فصل مهاجرت پرندگان … ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ ۱۰:۵۷ نتانیاهو سیاست مشت آهنین را با جدیت بیشتری پیگیری می‌کند/ کابینه نتانیاهو سست و …

شکارچیان در کمین مهاجران – همشهری آنلاین

همچنین فصل مجاز شکار تا پایان بهمن سال جاری تعیین شده و شکارچیان … شکار و زنده‌گیری این پرندگان مهاجر ممنوع است و با متخلفان برخورد خواهد شد.

بوشهر سلام: خانه

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سعید کشمیری امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری … وی گفت: این موارد شبه آنفلوانزا محسوب می شود و بیماری، کرونا به شمار می رود […] … امروز، در پی تماس تلفنی اورژانس دیلم با پایگاه امداد و نجات روستای عامری مبنی‌بر برخورد […] … دستگیری ۶۶ متخلف شکار و صید در استان بوشهر.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر